Czy warto skorzystać z coachingu?

Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Opinie na ten temat są bardzo zróżnicowane. Jedni kochają rozwój osobisty, inni go nienawidzą i uważają za stratę czasu. Statystyki pokazują jednak nieco odmienne nastroje.

Coaching coraz bardziej się rozwija. Obecnie większość społeczeństwa korzysta z usług coachingowych. Może nie na taką skalę jak w USA, ale rozwój osobisty to bardzo popularna dziedzina. Wiele osób zastanawia się jak wybrać coacha. Takie ogłoszenia znajdziemy na portalach dla coachów. Możemy również znaleźć popularnych coachów, mentorów, trenerów w google znajdziemy również odpowiedź na to co daje rozwój osobisty. Jak poprawić relacje, jak rozwiązywać konflikty, jak realizować pasje i marzenia – to daje coaching.

Podsumowując, z coachingu naprawdę warto korzystać. Jest to doskonała forma rozwoju dla kogoś, kto chce ruszyć do przodu w swoim życiu. Nie można też szkalować tej dziedziny, ponieważ przynosi ona wiele dobrego. W związku z tym każdy z nas powinien chociaż raz wziąć udział w coachingu.