Agencja Trusty – opiekunka osób starszych Wrocław

Agencja Trusty – opiekunka osób starszych Wrocław
Zakre działania:
Nasz opis:

Jeśli szukasz kogoś kto otoczy troskliwą i profesjonalną opieką starszego członka Twojej rodziny to skontaktuj się z Trusty Opieka nad starszymi osobami. Firma ta działa na terenie Warszawy i Wrocławia, a w jej ofercie znajdziesz opiekę nad seniorem prowadzoną zarówno w określonych godzinach, jak również całodobowo. Zatrudnione przez Trusty opiekunki zajmą się kompetentnie starszą osobą.

Opieka godzinowa polega na tym, że to Państwo wybieracie kiedy osoba do pomocy ma się zająć członkiem Waszej rodziny. Może to być wizyta jednorazowa a także w wybrane dni tygodnia, jak również codziennie od 3 do nawet 12 godzin. Podczas wykonywania swojej pracy opiekun wyjdzie z Seniorem na spacer czy też zarejestruje do lekarza, a także jeśli jest taka potrzeba zrobi zakupy. Pomoże również w codziennych sprawach takich jak higiena osobista, pomoc przy umyciu się itd.

Oprócz opieki godzinowej Trusty proponują też opiekę całodobową. Tutaj oferta skierowana już jest do mieszkańców nie tylko Warszawy i Wrocławia, ale całej Polski. Opieka całodobowa nad Seniorem polega na zamieszkaniu u podopiecznego i służeniu mu pomocą. Szczegóły dotyczące oferty są dostępne pod numerem telefonu 575 414 500 oraz na stronie internetowej www.trusty.pl.

Trusty Jan Nesterowicz

Telefon:
530554490
Nip:
8992676608
Regon:
364998539
Siedziba:
ul. Piłsudskiego 74 50-020 Wrocław
  • Agencja Trusty – opiekunka osób starszych Wrocław