Drukarnia Etykiet Samoprzylepnych Arti-Bau

Drukarnia Etykiet Samoprzylepnych Arti-Bau
Nazwa:
Drukarnia Etykiet Samoprzylepnych Arti-Bau
Zakre działania:
Nasz opis:

Drukarnia Artibau to prężnie rozwijająca się firma drukarska, która znajduje się we Wrocławiu. Jest pierwszą drukarnią cyfrową etykiet na całym Dolnym Śląsku. Oferują swoje usługi wykorzystując najnowszą technologię, dzięki czemu ich produkty charakteryzują się najwyższą jakością oraz dużą wytrzymałością. Wszelkie zamówienia są sprawnie realizowane.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau fot.1

Do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Drukarnia przyjmuje projekty, a następnie wycenia usługę, uwzględniając tylko i wyłącznie wykorzystane materiały w danym zleceniu.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau fot.2

W swojej ofercie mają etykiety cyfrowe pełnokolorowe, etykiety wielowarstwowe (peel-off), etykiety uszlachetnione, etykiety na podłożu OPQ, Clear Clear (No label look), etykiety z drukiem od strony kleju oraz saszetki na laminatach wielowarstwowych, które wykorzystuje się m.in w kosmetologii. Drukarnia Artibau zawsze stawia na pierwszym miejscu klienta, starając się sprostać jego wymaganiom. Ich priorytetem jest produkcja najwyższej jakości etykiet, które w pełni zadowolą klienta.

Drukarnia Etykiet Arti-Bau

Telefon:
717822678
Nip:
8971746284
Regon:
020841468
Siedziba:
ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza
  • Drukarnia Etykiet Samoprzylepnych Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Samoprzylepnych Arti-Bau