Firma AutoGTA – skup samochodów Wrocław

Firma AutoGTA – skup samochodów Wrocław
Nazwa:
Firma AutoGTA – skup samochodów Wrocław
Zakre działania:
Nasz opis:

AutoGTA to firma niosąca pomoc właścicielom samochodów bez względu na to, czy szukają nabywcy samochodu skłonnego zapłacić za pojazd od ręki, czy też interesuje ich złomowanie aut. W centrum jej zainteresowania znajdują się nie tylko auta sprawne, ale również pojazdy uszkodzone, pracownicy AutoGTA prowadzą przy tym również skup aut powypadkowych, zarówno tych z mniejszymi, jak i ze znacznymi uszkodzeniami.

Firmowa oferta to przy tym nie tylko sam skup samochodów. Osoba zainteresowana nawiązaniem współpracy może liczyć także na darmową wycenę wartości swojego auta, minimum formalności, a w określonych przypadkach także na bezpłatny odbiór pojazdu. Problemem nie jest też długie oczekiwanie na samo uregulowanie zobowiązania.

Czas to pieniądz, można więc spodziewać się ekspresowych płatności, zawsze w takiej formie, która będzie najbardziej atrakcyjna dla sprzedającego. Jeśli doda się do tego doradztwo na wysokim poziomie i indywidualne podejście do osób zainteresowanych współpracą, jasnym stanie się to, że AutoGTA to znakomity partner.

Skup Aut AutoGTA

Telefon:
730117117
Nip:
8951876724
Regon:
020742967
Siedziba:
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
  • Firma AutoGTA – skup samochodów Wrocław