Firma ForceGSM – serwis telefonów Wrocław

Firma ForceGSM – serwis telefonów Wrocław
Nazwa:
Firma ForceGSM – serwis telefonów Wrocław
Zakre działania:
Nasz opis:

Serwis telefonów we Wrocławiu zaprasza do skorzystania ze swoich usług. ForceGSM to firma, której możecie zaufać. Specjalizujemy się w naprawach wszystkich smartfonów. Zaczynaliśmy od usuwania blokad sim-lock, czy też od aktualizacji oprogramowania poszczególnych telefonów. Z czasem nasze usługi znacznie się rozszerzyły.

ForceGSM – serwis telefonów Wrocław fot.1

Zajmujemy się wykonywaniem skomplikowanych napraw, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie ze zdecydowaną większością usterek. Jeżeli naprawa telefonu okaże się nieopłacalna, to o wszystkim Was poinformujemy. Możecie osobiście zjawić się w siedzibie ForceGSM. Zapewniamy również dojazd do klienta.

ForceGSM – serwis telefonów Wrocław fot.2

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci nie zawsze mają czas na to, aby nas osobiście odwiedzić. Rozumiemy to i zawsze zapewniamy Wam pomoc. Posiadamy profesjonalne zaplecze serwisowe. Zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy w sposób dokładny i sumienny podchodzą do wykonywanych przez siebie napraw. Warto nam zaufać. Zapraszamy do skorzystania z usług ForceGSM.

Serwis Telefonów ForceGSM

Telefon:
783675000
Nip:
8842510527
Regon:
021020124
Siedziba:
ul. Hallera 52 50-984 Wrocław
  • Firma ForceGSM – serwis telefonów Wrocław
  • Firma ForceGSM – serwis telefonów Wrocław