Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg
Nazwa:
Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg
Zakre działania:
Nasz opis:

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg to miejsce, gdzie zawsze otrzymacie profesjonalną pomoc. Jeżeli potrzebny jest Wam prawnik, który z pełnym profesjonalizmem podchodzi do każdego klienta, to śmiało możecie się do nas zgłaszać. Każda osoba, która się do nas zgłosi, zawsze zostanie potraktowana w indywidualny sposób. Zapewniamy obsługę w języku polskim oraz niemieckim.

Nasze specjalizacje to polsko – niemieckie stosunki handlowe, sprawy o charakterze transgranicznym. Oprócz tego zajmujemy się również prawem pracy, prawem handlowym i gospodarczym, prawem cywilnym. Nie jest nam obce prawo autorskie i prawo spadkowe. Wśród naszych specjalizacji znajduje się również prawo rodzinne.

Będzie nam miło, jeżeli będziemy mogli Was wesprzeć. Zawsze dążymy do tego, aby uzyskać dla naszych klientów jak najkorzystniejszy wyrok. Zapewniamy reprezentacje przed obliczem sądu. Wśród naszych usług jest również jednorazowa porada prawna. Warto podjąć współracę z naszą polecaną kancelarią prawniczą. Zapraszamy.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg

Telefon:
519419646
Nip:
8522531717
Regon:
367772089
Siedziba:
ul. Królewiecka 72 54-117 Wrocław