ParasoleDlaCiebie.pl – internetowy sklep z parasolami

ParasoleDlaCiebie.pl – internetowy sklep z parasolami
Zakre działania
Nasz opis

Parasole dla Ciebie to sklep w, którym znajdziesz szeroki asortyment parasoli. Nasza oferta skierowana jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn. W naszej ofercie znajdziesz parasole z automatem i bez automatu. Posiadamy parasole znanych i cenionych marek m.in. S.Oliver, Bugatti, Stefani, Rusque, Knirp.

W sklepie znajdziesz parasole jednokolorowe, w klasycznych wzorach, a także designerskie wzory. Nasze doświadczenie w sprzedaży parasoli sprawia, że możemy zagwarantować naszym klientom najlepsze produkty na rynku. Niezależnie od tego czy szukasz klasycznego parasola czy z nietuzinkowym wzornictwem znajdziesz go w naszym sklepie.

Wiemy jak różne gusta mają klienci, dlatego troszczymy się o to by nasz asortyment był dopasowany pod indywidualne potrzeby każdego z nich. Wierzymy, że parasol dobrany do osobowości może być idealnym dopełnieniem stroju i świetnym wspomagaczem nastroju w pochmurne i deszczowe dni. Dlatego już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz parasol skrojony na Twoją miarę.

Telefon
717334511
Nip
9150000963
Regon
008479373
Siedziba
ul. B. Chrobrego 7 55-100 Trzebnica
  • ParasoleDlaCiebie.pl – internetowy sklep z parasolami