Poduszki 40×40 w ofercie sklepu Pościel To

Poduszki 40×40 w ofercie sklepu Pościel To
Zakre działania
Nasz opis

Poduszki 40x40 są jednymi z najczęściej wybieranych produktów tekstylnych. Te małe, z pozoru zbędne poduszki, zwane potocznie jaśkami, mogą zdziałać wiele dobrego, jeśli chodzi o komfort naszego odpoczynku. Często są używane samodzielnie, jednak doskonale sprawdzają się też w roli dodatkowego wyposażenia łóżka wraz z pełnowymiarową poduszką do spania. Jakie zalety mają popularne poduszki 40x40? Po czym rozpoznać poduszkę dobrej jakości?

Mała poduszka, wiele możliwości wykorzystania

Poduszka 40x40 to doskonała propozycja dla dzieci- młodszych i nieco starszych. Jej niewielkie rozmiary zapewniają doskonałe warunki snu dla małego człowieka. Dobierając poduszkę do spania dla niemowlęcia, warto zwrócić szczególną uwagę na sposób jej wykonania. Aby była w pełni bezpieczna w użytkowaniu przez maluszka, musi posiadać wgłębienie w centralnej części oraz specjalne zabezpieczenie przed przesuwaniem się wypełnienia. Tego typu poduszki można znaleźć w sklepie Pościel To. Jednak poduszki 40x40 są wybierane nie tylko przez dzieci. Równie dobrze sprawdzą się u dorosłych, którym zależy na komforcie i higienie snu.

Poduszki 40x40

Poduszki 40x40 cm z oferty sklepu Pościel To fot.1

Poduszka jasiek może posłużyć jako dodatkowe podparcie głowy, szczególnie dla tych z  nas, którzy śpią na boku lub na brzuchu. Odpowiednia pozycja w czasie snu ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia. Kręgosłup powinien pozostawać w pozycji prostej, a ciało musi mieć zapewnione podparcie we wszystkich punktach. Wyższa, elastyczna poduszka 40x40 może być używana samodzielnie. Natomiast spłaszczony jasiek świetnie sprawdzi się w towarzystwie niższej poduszki o standardowych wymiarach. W sklepie Pościel To można znaleźć wysokiej jakości poduszki 40x40 w różnych wersjach, co umożliwia wybór dopasowany do naszych osobistych potrzeb i preferencji. Godne uwagi są między innymi luksusowe poduszki puchowe, półpuchowe oraz antyalergiczne marki Ludwika. Warto kupować poduszki z dobrym gatunkowo wypełnieniem oraz naturalnym poszyciem, na przykład bawełnianym oraz bambusowym.

W sypialni, w salonie, w podróży...

Wspomniane wyżej możliwości wykorzystania poduszki 40x40 to nie wszystkie jej zalety. Miękki i przyjemny w dotyku jasiek może pomóc w zasypianiu- zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Wielu z nas łatwiej jest uspokoić się i zrelaksować, gdy możemy się do czegoś przytulić. Niewielkie rozmiary poduszki 40x40 sprawiają, że doskonale nadaje się właśnie do tego celu! Popularne jaśki idealnie sprawdzają się też jako podparcie głowy, na przykład podczas czytania książki lub oglądania telewizji w łóżku. Poza tym małą poduszkę łatwo można zabrać w podróż samochodem czy samolotem.

Poduszki 40x40

Poduszki 40x40 cm z oferty sklepu Pościel To fot.2

Niewielkiego jaśka bez trudu zapakujemy do torby, a podczas wielogodzinnej podróży możemy cieszyć się komfortem i wygodą. Nie sposób pominąć też dekoracyjnego zastosowania poduszek o wymiarach 40x40. Te uniwersalne wyroby tekstylne mogą stanowić modne dopełnienie wystroju salonu czy sypialni. W ofercie sklepu Pościel To znajdziemy poduszki jaśki z dekoracyjnym poszyciem, które samodzielnie stworzą efektowną dekorację łóżka oraz modele, które nabiorą dodatkowego uroku w towarzystwie ozdobnych poszewek.

Sklep z pościelą Pościel To

Telefon
601441311
Nip
9680851462
Regon
367620149
Siedziba
ul. Porzeczkowa 6 98-270 Złoczew
  • Poduszki 40×40 w ofercie sklepu Pościel To
  • Poduszki 40×40 w ofercie sklepu Pościel To