Poduszki 40×40 w ofercie sklepu Pościel To

Poduszki 40×40 w ofercie sklepu Pościel To
Zakre działania
Nasz opis

Poduszki 40×40 są jednymi z najczęściej wybieranych produktów tekstylnych. Te małe, z pozoru zbędne poduszki, zwane potocznie jaśkami, mogą zdziałać wiele dobrego, jeśli chodzi o komfort naszego odpoczynku. Często są używane samodzielnie, jednak doskonale sprawdzają się też w roli dodatkowego wyposażenia łóżka wraz z pełnowymiarową poduszką do spania. Jakie zalety mają popularne poduszki 40×40? Po czym rozpoznać poduszkę dobrej jakości?

Mała poduszka, wiele możliwości wykorzystania

Poduszka 40×40 to doskonała propozycja dla dzieci- młodszych i nieco starszych. Jej niewielkie rozmiary zapewniają doskonałe warunki snu dla małego człowieka. Dobierając poduszkę do spania dla niemowlęcia, warto zwrócić szczególną uwagę na sposób jej wykonania. Aby była w pełni bezpieczna w użytkowaniu przez maluszka, musi posiadać wgłębienie w centralnej części oraz specjalne zabezpieczenie przed przesuwaniem się wypełnienia. Tego typu poduszki można znaleźć w sklepie Pościel To. Jednak poduszki 40×40 są wybierane nie tylko przez dzieci. Równie dobrze sprawdzą się u dorosłych, którym zależy na komforcie i higienie snu.

Poduszki 40x40

Poduszki 40×40 cm z oferty sklepu Pościel To fot.1

Poduszka jasiek może posłużyć jako dodatkowe podparcie głowy, szczególnie dla tych z  nas, którzy śpią na boku lub na brzuchu. Odpowiednia pozycja w czasie snu ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia. Kręgosłup powinien pozostawać w pozycji prostej, a ciało musi mieć zapewnione podparcie we wszystkich punktach. Wyższa, elastyczna poduszka 40×40 może być używana samodzielnie. Natomiast spłaszczony jasiek świetnie sprawdzi się w towarzystwie niższej poduszki o standardowych wymiarach. W sklepie Pościel To można znaleźć wysokiej jakości poduszki 40×40 w różnych wersjach, co umożliwia wybór dopasowany do naszych osobistych potrzeb i preferencji. Godne uwagi są między innymi luksusowe poduszki puchowe, półpuchowe oraz antyalergiczne marki Ludwika. Warto kupować poduszki z dobrym gatunkowo wypełnieniem oraz naturalnym poszyciem, na przykład bawełnianym oraz bambusowym.

W sypialni, w salonie, w podróży…

Wspomniane wyżej możliwości wykorzystania poduszki 40×40 to nie wszystkie jej zalety. Miękki i przyjemny w dotyku jasiek może pomóc w zasypianiu- zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Wielu z nas łatwiej jest uspokoić się i zrelaksować, gdy możemy się do czegoś przytulić. Niewielkie rozmiary poduszki 40×40 sprawiają, że doskonale nadaje się właśnie do tego celu! Popularne jaśki idealnie sprawdzają się też jako podparcie głowy, na przykład podczas czytania książki lub oglądania telewizji w łóżku. Poza tym małą poduszkę łatwo można zabrać w podróż samochodem czy samolotem.

Poduszki 40x40

Poduszki 40×40 cm z oferty sklepu Pościel To fot.2

Niewielkiego jaśka bez trudu zapakujemy do torby, a podczas wielogodzinnej podróży możemy cieszyć się komfortem i wygodą. Nie sposób pominąć też dekoracyjnego zastosowania poduszek o wymiarach 40×40. Te uniwersalne wyroby tekstylne mogą stanowić modne dopełnienie wystroju salonu czy sypialni. W ofercie sklepu Pościel To znajdziemy poduszki jaśki z dekoracyjnym poszyciem, które samodzielnie stworzą efektowną dekorację łóżka oraz modele, które nabiorą dodatkowego uroku w towarzystwie ozdobnych poszewek.

Sklep z pościelą Pościel To

Telefon
601441311
Nip
9680851462
Regon
367620149
Siedziba
ul. Porzeczkowa 6 98-270 Złoczew
  • Poduszki 40×40 w ofercie sklepu Pościel To
  • Poduszki 40×40 w ofercie sklepu Pościel To