Poradnia Kardiologiczna Dla Serca Wrocław

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca Wrocław
Zakre działania:
Nasz opis:

Dla Serca – to poradnia założona przez kardiologa Katarzynę Zabrockę-Łabaziewicz. Sprawy kondycji serca i układu krążenia to zarówno problem osób starszych jak i młodych. W ofercie kliniki znajdują się między innymi badania profilaktyczne takie jak ekg i ekg wysiłkowe, ekg holtera i usg doppler. Leczone są takie schorzenia jak nadciśnienie tętnicze, wady zastawkowe, niewydolność serca, zaburzenia rytmu serca oraz konsultacje po zawałach.

Ponadto w klinice można skonsultować niepokojące dolegliwości, takie jak kołatanie serca, ból w klatce piersiowej i dotychczasowe leczenie. Dodatkowo lekarz proponuje dodatkowe konsultacje przed zabiegami, po wypisie ze szpitala oraz w czasie ciąży. Do badań są wykorzystywane nowoczesne urządzenia takie jak rejestratory oraz nowe głowice.

Ubezpieczeni pacjenci mogą liczyć na recepty wystawiane ze zniżką. Poza terapią duże znaczenie ma profilaktyka obejmująca zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną. Miejscowościami gdzie mieszczą się poradnie kardiologiczne są Wrocław oraz Milicz.

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca

Telefon:
713726164
Nip:
6131421573
Regon:
022203944
Siedziba:
ul. Kamieńskiego 225/1U 51-124 Wrocław
  • Poradnia Kardiologiczna Dla Serca Wrocław