Utrzymanie czystości Wrocław – Firma Sprzątająca ABC-Service

Utrzymanie czystości Wrocław – Firma Sprzątająca ABC-Service
Nazwa:
Utrzymanie czystości Wrocław – Firma Sprzątająca ABC-Service
Zakre działania:
Nasz opis:

W dzisiejszych czasach coraz większe powierzchnie biurowe wymagają coraz większej ilości pracy w celu utrzymania ich w czystości. Z tego powodu rośnie popyt na usługi z zakresu sprzątania. Sprawdzona i solidna firma sprzątająca jest obecnie poszukiwana przez wiele przedsiębiorstw. Z tego powodu, warto rozpocząć współpracę z ABC-Service!

Usługi świadczone w całym kraju

Firma ABC-Service posiada aż 17 jednostek terenowych. To sprawia, że usługi mogą być świadczone praktycznie w całym kraju. W ten sposób mogą skorzystać również firmy posiadające swoje zakłady w kilku miejscach w Polsce. Długotrwała współpraca z firmą sprzątającą jest najczęściej wybieraną opcją, na której mogą skorzystać obie strony.

Szeroki zakres usług

Sprzątanie biur to tylko jedna z czynności oferowanych przez firmę, zaczynając od dbania o posadzki, mycie okien czy czyszczenie mebli. Ponadto w ofercie można znaleźć również utrzymanie terenów zielonych, a nawet ochronę mienia osobistego. Z tego powodu, szukając firmy oferującej szeroki zakres usług, warto zwrócić się do ABC-Service.

Firma Sprzątająca ABC-Service

Telefon:
713544354
Nip:
8980025555
Regon:
930522767
Siedziba:
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
  • Utrzymanie czystości Wrocław – Firma Sprzątająca ABC-Service